Рис. 35
Надайте чашолисткам форму
Рис. 36
Примотати чашолистки по одному нитками до стебла, щоб вони щільно прилягали до бутонам нижньої виворітного стороною. Відріжте зайві кінчики дроту і ниткою обмотайте їх, щоб вони не стирчали.
Рис. 37
Листя троянди з бісеру ручної роботи
Сплетіть 6 великих і 12 дрібніших загострених листочків.
Великі: на осі 7 бісерин, 11 пар дуг.
Дрібні: на осі 7 бісерин, 9 пар дуг.
Осі беріть довжиною по 20 см.
Рис. 38
З 1 великого і 2 дрібних листочків збираємо гілочку. Для цього будуть потрібні нитки муліне (мені на обмотку всієї композиції якраз вистачило 1 мотку) і тонкий дріт. Для потовщення краще використовувати кілька відрізків тонкого дроту, ніж одну товсту. При приєднанні гілочки до стебла тонкі зволікання не будуть виступати під обмоткою нитками, а товста дріт буде виділятися невластивою для стебла опуклістю. Намотуємо тонкий дріт навколо картонній смуги шириною 10 см і коли набирається достатня товщина пучка, розрізаємо дріт з одного боку. Виходив пучок з однакових по довжині відрізків (по 20 см).
Рис. 39
До середнього листочку прикладіть пучок відрізків тонкого дроту і скрутіть їх разом на 2-2,5 см, намагаючись, щоб не утворилася спіраль, а скручування була рівномірна.
Рис. 40
Відрізаємо муліне близько 40 см. Кожна нитка муліне складається з 6 тонких ниточок. Розділіть відрізок на 2 (по три ниточки). І цими трьома ниточками почніть обмотку гілочки, починаючи з середнього великого листика. Через 2-2,5 см, прикладіть листочок поменше, залишивши держак 2-3 мм (його, по ідеї, теж можна було обмотати муліне на ці 2-3 мм, але мені було відверто ліньки), примотавши його до гілочки на 2 - 3 витки, прикладіть другий листочок, залишивши такий же держак і продовжите обмотку ще на 2-2,5 см. Закріпіть нитку, пропустивши її між тяганиною і аналогічним чином зберіть решта 5 гілочок.
Рис. 41
Збірка троянди
Відріжте муліне довжиною близько 1 м, розберіть навпіл. Почніть обмотку стебла від самого бутона. Через 6 см, не послаблюючи натягу нитки, прикладіть гілочку з листочками, акуратно розправивши кінці тяганини уздовж стебла, і продовжите тугу обмотку нитками ще на 5-7 см. Закріпіть і обріжте нитку.
Рис. 42
Аналогічним чином зберіть один бутон з 2-ма гілочками листочків, а другий з 3-ма гілочками.
Брунька з двома гілочками: перша гілочка на відстані від бутона 4 см, наступна - ще через 1,5 см. далі продовжите обмотку ще на см 8.
Брунька з трьома гілочками: Перша гілочка на відстані від бутона 5 см, наступна - ще через 1,5 см і третя ще через 2 см. далі продовжите обмотку ще на см 8-10.
Збірка композиції з бісерних троянд.
Все це потрібно збудувати в гармонійну композицію і примудритися залити гіпсовим розчином.
Приготуйте вазу, в яку Ви збираєтеся посадити квіти, Згідно із задумом, відріжте зайву довжину стебла, залишивши небагато для петлі на кінці кожного. Вона потрібна для стійкості (та й взагалі, раптом доведеться трохи подовжити стебло, так буде за рахунок чого).
Актуально про педагогіку:
Розумове виховання, його зміст, мета та завдання
«Всебічний розвиток особистості – це створення індивідуального людського багатства, яке поєднує в собі високі ідейні переконання, моральні якості, естетичні цінності, культуру матеріальних і духовних потреб» Важливим складником всебічного розвитку особистості є розумове виховання. У підручниках з п ...
Індивідуальне завдання з поглибленим вивченням
одного з аспектів професійного навчання. Технологія постановки і конкретизації
учбового процесу
Проблема полягає в підвищенні та досягнення якості навчання. Природно, що треба спочатку дати визначення цього самого "якості", а потім, вже відштовхуючись від нього будувати свою подальшу роботу. Під якістю навчання будемо розуміти співвідношення мети і результату, міру досягнення мети. ...
Теоретичне обґрунтування програми «Гармонізація соціальним педагогом
соціального середовища школи»
Отже, гармонізація - це діяльність яка спрямована на встановлення взаємозв’язку між всіма структурами соціального середовища школи. Тобто, учнів, вчителів, батьків, працівників школи для подальшого збагачення та зрощення майбутнього нації. Суб’єкт: соціальний педагог, психолог, класні керівники, ад ...