Організація навчального процесу із використанням комп’ютерних дидактичних засобів

Статті і корисна інформація » Комп’ютерна підтримка уроків математики у початковій школі » Організація навчального процесу із використанням комп’ютерних дидактичних засобів

Сторінка 8

Робота з таблицею

ціна

кількість

вартість

5 гривень

4

? (20 гривень)

4 гривні

?

24 гривні

?

3

21 гривня

ІІІ. Розвиток математичних знань.

ІV. Підсумок уроку.

Урок 3. Лічба предметів. Поняття "лівий – правий", "верхній – нижній", "довгий – короткий", "однакової довжини".

Мета. Ознайомити дітей із предметом математика, підручником, зошитом. Уточнити значення понять "лівий – правий", "верхній – нижній", "довгий – короткий", "однакової довжини".

Хід уроку

І. Бесіда про предмет математики, підручник і зошит з математики.

– Діти! Сьогодні ви вперше прийшли на урок математики. На цей урок до нас завітав Веселий хлопчик (учитель показує малюнок хлопчика, який стрибає). Йому дуже цікаво, що ви будете робити на уроках математики. Хто з вас знає? (Діти відповідають, а вчитель доповнює).

На уроках математики ми будемо писати в зошитах у клітинку. (Учитель розповідає, як користуватися зошитом, показує відповідні малюнки на комп’ютері).

Учні під керівництвом вчителя пишуть (обводять) рядок квадратиків чи паличок.

Фізкультхвилинка

II. Знайомство з поняттями "лівий – правий", "верхній – нижній", "довгий – короткий", "однакової довжини"

1. Бесіда.

Учитель використовує малюнки на комп’ютері, а діти називають, хто зображений зліва, справа, зверху та знизу.

2. Робота за підручником.

Динамічна пауза

3. Лічба в межах 10 (вчитель виставляє малюнки цифр та предметів).

– Хто з вас вміє рахувати? Давайте хором назвемо усі числа від 1 до 10.

Лічба предметних малюнків.

4. Робота з підручником.

III. Підсумок уроку

Діти! Розкажіть нашому Веселому хлопчику, що ми робили на уроці.

Чого навчилися?

Урок 4. Лічба предметів. Порівняння предметів за величиною ("більший – менший"). Підготовчі вправи до написання цифр

Мета. Уточнити значення понять "більший – менший", "найбільший", "найвищий" "найширший". Учити дітей орієнтуватися у просторі, вживати слова "спереду" "позаду", "поруч", "між", "під", "над", "на". Вправляти їх у лічбі предметів.

Страницы: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Актуально про педагогіку:

Шляхи і форми естетичного виховання школярів
Виділимо найбільш суттєві напрями естетичного виховання: Оволодіння естетичними знаннями в процесі вивчення навчальних предметів. Особливе навантаження лежить на предметах художнього циклу: музиці, живопису, літературі. Звісно, що предмети художнього циклу в цьому плані не рівноцінні. Особливе знач ...

Модель мистецької діяльності дітей в дошкільному закладі
Дітям дошкільного віку притаманна емоційність та підвищена цікавість до навколишнього світу. Тому плануючи заняття, намагаюсь, щоб вони були яскраво заповнені, будувалися на основі сюжетно-ігрового методу навчання. Розширюю уявлення про навколишній світ, різні види зображувального мистецтва (живопи ...

Структура процесу навчання рухових дій
Формування умінь виконувати фізичні вправи, їх трансформація в навички, об'єднання навичок в уміння вищого порядку — це тривалий, складний процес, успіх якого залежить від багатьох чинників. Першим серед них є правильне педагогічне керівництво цим процесом, яке полягає у його чіткому структуруванні ...

Навігація по сайту

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.startpedahohika.com